מי אנחנו

כך הכול התחיל

הסיפור שלנו נטוע עמוק בעבר, אי שם בבולגריה…
שמי שחר זייצוב, 'צבר' בעל שורשים משפחתיים בבולגריה. אימי, ילידת בולגריה, החדירה בי את האהבה העזה למדינה הקסומה הזו – בזכות סיפורי הילדות שלה, השפה האקזוטית, המאכלים הייחודיים שהרעיפה עלינו ותיאוריה ה'צבעוניים' על המקום שבו גדלה.
לבולגריה עצמה הגעתי רק בגיל מאוחר יחסית, אך כבר במהלך הטיול הראשון שלי בה התאהבתי בה. החלטתי להכיר אותה לעומק, ובשלב מסוים אף הוצאתי אזרחות בולגרית. באחד מטיוליי ביקרתי בכפר ראדלובצי, התאהבתי באווירה ובאנשים – והחלטתי להפוך את החלום הבולגרי שלי למציאות של התיירים הישראלים הרבים הפוקדים את המדינה.
הקמתי את מתחם האירוח הייחודי שלנו, הכולל ארבע וילות קסומות, נטמעתי במקום ופיתחתי קשרי ידידות עם אנשי הכפר, 'חרשתי' את מסלולי הטיול ואת האטרקציות המקומיות – והתחלתי לארח קבוצות ובודדים אשר הגיעו לאזור זה של בולגריה.

מה אנו מציעים לכם

כיום אנו מציעים מגוון אפשרויות תיירות ואירוח:

  • אירוח באחת מהווילות שלנו 
  • הצטרפות לאחת מהאטרקציות שלנו
  • טיולים יומיים לאתרי תיירות באזור
  • הצטרפות לטיול מאורגן (ישראל-בולגריה-ישראל)

באפשרותכם ללון במתחם שלנו ולטייל באופן עצמאי, או להיעזר בנו ולהזמין טיול או אטרקציה דרכנו. כמו כן, גם במקרים שבהם הווילות בתפוסה מלאה, אנו מזמינים אתכם להיעזר בנו למציאת מקומות לינה בעיר הקרובה או ליהנות משלל מסלולי הטיול והאטרקציות שאנו מציעים.

אלפי ישראלים כבר גילו את בולגריה והתאהבו בה.

אני שמח וגאה בתרומתי הצנועה לחיבור הזה – החיבור בין התיירים הישראלים לאוכלוסייה המקומית ולאוצרות הטבע של המדינה. ויותר מכל, אני מתרגש בכל פעם מחדש כשהאורחים שלנו נפרדים מאיתנו בעיניים בורקות ומתחילים לפנטז על החזרה שלהם לכפר הציורי ולמתחם שלנו.

מתחילים לתכנן את הטיול הבא?

זה הזמן לדבר איתנו – ולהפוך אותו לחוויה שלא תשכחו:

יאללה, יוצאים לבולגריה

דילוג לתוכן