שאלות ותשובות

וואו, איפה להתחיל?
המתחם שלנו נמצא בכפר ראדלובצי. בכפר יש מגוון מקומות בילוי, בריכת שחייה, סופרמרקט ומרכזי קניות מודרניים. בעיר הסמוכה קיוסטנדיל, במרחק שלושה ק"מ מהכפר, תוכלו ליהנות ממסעדות משובחות. חובבי הטבע שבינינו יכולים לצאת מפתח הווילה היישר למסלולי הליכה קצרים וארוכים, או להרחיק מעט לאחת מהאטרקציות שלנו: טיולי סוסים, ראפטינג, סקי, ביקור במנזרים ועוד.

ברור! אמנם יש לנו גם טיולי אקסטרים ואטרקציות הדורשות כושר גופני גבוה, אך אנו מציעים קשת רחבה של טיולים, ואנו מתאימים אותם על פי הצורך לבני הגיל השלישי, למשפחות עם ילדים קטנים, ולכאלו שפחות אוהבים להעלות דופק. כאן ניתן להציץ בכל האטרקציות שלנו.

בהחלט. גם במקרים שבהם התפוסה מלאה ולא ניתן להתארח אצלנו, או שבחרתם ללון במקום אחר, אתם יכולים להירשם לאחד מהטיולים שלנו או לאחת האטרקציות שלנו, וכן להיעזר בנו כדי למצוא מקומות לינה בעיר הסמוכה. אנו ממליצים להקדים ולהירשם, כי כמות המשתתפים בכל פעילות מוגבלת (כדי שהחוויה של המשתתפים תהיה הכי טובה שיש).

בטיולים ובפעילויות שלנו הושקעה מחשבה רבה כדי שכל מי שמשתתף בהם ייהנה ויתרגש כמונו. אם לא מצאתם שום פעילות שמתאימה לכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להבין לעומק מה אתם מחפשים ומה אופי הטיול המבוקש – וביחד 'נתפור' לכם את הטיול המתאים שלכם.

ניתן לבטל את ההזמנה ללא עלות עד 30 יום לפני ההגעה. ביטול לאחר מכן ועד שבוע לפני ההגעה יחייב בתשלום בגובה 50% ממחיר ההזמנה, ביטול לאחר מכן יחויב במחיר מלוא ההזמנה.

דילוג לתוכן